Filters
Пребарување
АДИСА ГРУП дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата АДИСА се занимава со изработка, продажба и монтажа на:

 - Алуминиумски профили и елементи за гелендери
- Собни врати
- Блиндирани врати
- Ламинат

 

АДИСА ГРУП дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

АДИСА

Компанијата АДИСА се занимава со изработка, продажба и монтажа на градежна столарија со европски квалитет. На пазарот сме познати по модерната линија на нашите алуминиумски гелендери, за кои имаме голем избор на профили, но и сите потребни елементи за да ги изработиме и најсложените геледери и огради, според вашите желби и димензии.

adisa-group-clubeconomy
adisa-group-clubeconomy

Во АДИСА имаме и широка палета на фурнирани и бојадисувани собни врати од иверица и медијапан, со италијански дизајн.

adisa-group-clubeconomy

Блиндирани врати во стандардни димензии и димензии по нарачка. Италијански дизајн, максимално сигурни, повеќе системи за заклучување.

adisa-group-clubeconomy

Ламинат со одличен квалитет, голем избор на бои и дезени, различни дебелини, можност да го купите заедно со монтажа, како и сите потребни елементи.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Индустриска зона бр. 35, 1300 Куманово
Град: Куманово
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)71/717 101

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа