Filters
Пребарување
АЛФА АВЕНИЈА дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ALPHA VENUE се занимава со продажба на HORECA опрема

- Опрема за ресторани
- Опрема за кафулиња
- Опрема за барови
- Опрема за кујни
- Опрема за хотели

СЕРТИФИКАТИ

ISO 22000

АЛФА АВЕНИЈА дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ALPHA VENUE

ALPHA VENUE е компанија која со комбинирање на стручност, иновативност и креативност разви уникатен концепт во HORECA секторот. Сите овие години создаваме модерна и иновативна компанија, која во партнерство со докажани престижни меѓународни корпорации и посветени експерти успеа да ги надмине сите предизвици со кои се соочуваме и да понуди квалитетни решенија за сите проблеми во HORECA индустријата.

alfavenue-clubeconomy
alfavenue-clubeconomy

производи

ALPHA VENUE во својот асортиман вклучува производи кои ги задоволуваат сите потреби на угостителските професионалци, надградени со многу стил, префинетост, квалитет, трајност и ергономија. Нашиот асортиман на производи за HORECA секторот го сочунува широка палета добро познати брендови од целиот светот.

квалитет

Тимот на ALPHA VENUE е составен од професионалци, трансформатори на акумулирано знаење, кои со својата стручност и посветеност е способен да развие и реализира и најсложени барања на клиентите, во согласност со домашните и меѓународните стандарди.

На клиентите им нудиме и квалитетни стручни совети, експертско знаење, усовршување на основните менаџмент вештини, ефективно реализирање на висококвалитетни проекти, стручни обуки и презентации, со единствена цел нивниот бизнис да биде поефикасен, поконкурентен и попрофитабилен. Нашата палета на производи и стручноста на тимот на ALPHA VENUE ќе ви помогне да обезбедите квалитетна контрола во работењето, намалени непродуктивни трошоци и огромни заштеди на драгоценото време, кое често пати знае да биде од непроценливо значење.

alfavenue-clubeconomy
alfavenue-clubeconomy
Мисијата на ALPHA VENUE е да биде лидер во регинионот и пошироко во рамките на HORECA бизнисот, со квалитетно и стручно опремување на угостителските капацитети, како и во регрутирање, профилирање и едукација на персонал.
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 20 бр. 78, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Феркан Бербери


Мапа

Документи