Filters
Пребарување
АУТОФИЛТЕР
Тел: +389 (0)2/2526 100 - Големопродажба и магацин
+389 (0)2/2526 200
Е-пошта: info@autofilter.mk
Club economy

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата АУТОФИЛТЕР на македонскиот пазар нуди најголем избор на филтри, моторни масла и адитиви од познати светски брендови
Моторни масла
Филтри
Адитиви

UnifluX Filters catalog

Купувајте онлајн
Бесплатна ИСПОРАКА за секоја нарачка над 1200 денари

СЕРТИФИКАТИ

ISO 9001 : 2015

Подетално за компанијата

АУТОФИЛТЕР

Компанијата Аутофилтер е основана 2003 година како фирма специјализирана за трговија со филтри за автомобилскиот сектор. За кратко време стана почитувана и успешна на домашниот пазар, препознатлива по големиот и квалитетен асортиман на филтри. Нашите купувачи во секое време можеме да ги опслужиме со филтри за сите видови автомобили, камиони, и градежни машини, застапени на нашиот пазар, вклучувајќи ги и најновите модели на возила.

Image Designers

СОРАБОТКА

Професионалниот, одговорен и коректен однос, како и квалитетниот избор на артикли придонесе нашите купувачи со голема доверба и задоволство да соработуваат со нашата компанија. Нашата цел во иднина е да ја зголемиме понудата со познати брендови на филтри за да ги задоволиме барањата и очекувањата на нашите клиенти. За заеднички успех Ве покануваме да соработувате со нашата фирма.

Image Designers

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА

Гратис филтри, адитиви и друго со секоја порачка на моторно масло. Побарајте директна понуда на: ponuda@autofilter.mk

Оставете детални податоци за возилото и побарајте понуда за она што ве интересира или видете подетално на нашата официјална веб страна www.autofilter.mk

Image Designers
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Бул. Партизанска бр. 88, локал 22,
1000 Скопје
Ул. Коста Новаковиќ бр. 7, Скопје
Ул. Благоја Стефковски бб, Скопје - Магацин
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)2/2526 100 - Големопродажба и магацин
+389 (0)2/2526 200

+389 (0)2/3077 988 - Продавница во Карпош 

+389 (0)2/2457 723 - Продавница  во Аеродром

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа