Filters
Пребарување
Б2 СОЛУТИОН

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата Б2 Solution е е професионална компанија за давање консултации околу уредувањето на работните места и дизајнот на вашата канцеларија.
B2 Solution е локален застапник на многу светски лидерски брендови: Sedus Herman Miller, Senator group, Emmegie seating, Meco, Styloffice…, како и на најстариот светски бренд кај модуларните теписони, Burmatex

  •  
     

    Кој од вас веќе го има?

    b2-solution-clubeconomy

    Aпсолутен бестселер и исто така, неопходен дел од вашата канцеларија: Sedus se: fit. Стоечка столица која обезбедува подвижност при работа. Така останувате во движење во текот на целото работно време.

Подетално за компанијата

 
КАНЦЕЛАРИИТЕ ГИ ПРЕТВОРАМЕ ВО ИНСПИРАТИВЕН И ЕФИКАСЕН РАБОТЕН ПРОСТОР

B2 Solution

 

B2 Solution е професионална компанија за давање консултации околу уредувањето на работните места и дизајнот на вашата канцеларија. B2 Solution константно ги унапредува своите услуги за да бидеме првиот комплетно интегриран систем за канцелариски дизајн и уредување на канцелариски простори.

B2 Solution е локален застапник на многу светски лидерски брендови: Sedus Herman Miller, Senator group, Emmegie seating, Meco, Styloffice…, како и на најстариот светски бренд кај модуларните теписони, Burmatex.

Наша главна цел е да испорачаме професионални услуги со соодветни производи, како од дизајнерски, така и од буџетски аспект. Во B2 Solution ќе пронајдете производи за сечиј вкус, како и за сечиј буџет.

Наша мисија е дa ги претвориме канцелариите во ефикасен работен простор. Трансформирајќи го начинот на кој луѓето работат, ние креираме атмосфера на комфор и удобност на работното место и во исто време ја правиме вашата канцеларија инспиративна за работа, како и место каде додека расте продуктивноста, луѓето уживаат во постигнувањето на најдобри резултати.

ПРОИЗВОДИ

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Даме Груев бр. 28/4, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)2/3111 613

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа