Filters
Пребарување
БЕЛАМЕД дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата БЕЛАМЕД е веледрогерија специјализирана за продажба на:

- Медицински потрошен материјал
- Анатомски производи
- Апарати
- Медицински униформи
- Лекарски ташни

Подетално за компанијата

БЕЛАМЕД

Компанијата БЕЛАМЕД е веледрогерија специјализирана за продажба на медицински и ортопедски помагала и медицински потрошен материјал. Во 2014 година компанијата започна со производство на работни униформи - медицински одела и мантили изработени од најквалитетен кепер Doctor материјал. БЕЛАМЕД ТРЕЈД со производството на медицински униформи и линијата на кломпи Medical, специјално дизајнирани за здравствени работници, нуди комплетна услуга на сите здравствени установи за максимална удобност и безбедност при работењето.

е-продавница
belamed-clubeconomy

МЕДИЦИНСКИ УНИФОРМИ

Од 2014 година почнавме со производство на работни униформи - медицински одела и мантили произведени од најквалитетен кепер Doctor материјал. Нудиме голем избор на материјали со различна тежина, боја и различни модели, врз основа на потребите и побарувачката на купувачите.

Види повеќе
belamed-clubeconomy
Задоволството на купувачот е нашиот најголем успех
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Академик Пенчо Давчев бр. 4, 1400 Велес
Град: Велес
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)75/497 131

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа