Filters
Пребарување
ЛЕОМАР ГРУП доо

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата LEOMAR GROUP се занимава со продажба на мало на долна облека, хулахопки, производи од програмата за спиење и програмата за на плажа од брендовите Bonatti и Fiore

ЛЕОМАР ГРУП доо

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Bonatti

Повеќе од деценија, брендот Bonatti е препознатлив по употребата на најпријатни материјали, пристапни цени, модерни и квалитетни модели на долна облека, програм за спиење и за на плажа. Работењето го започнавме во Србија, а денес продавниците на Bonatti можете да ги посетите и во Босна и Херцеговина, Црна Гора, Хрватска, Македонија, Словенија, Швајцарија, Шведска, Бугарија, Унгарија, Италија и Грција.

leomar-group-bonatti-clubeconomy
leomar-group-bonatti-clubeconomy

тајната на добриот изглед

Веруваме дека тајната на добриот изглед, помеѓу останатото, е и во долната облека која ја носиме, поточно чувството кое ни го пружа и затоа посебно внимание посветуваме во изборот на природни материјали. Се трудиме секоја нова колекција да оди чекор подалеку во однос на претходната, така да станавме синоним за квалитет и удобност, а нашите купувачи постојано се навраќаат нестрпливо очекувајќи ги новите колекции кои изобилуваат со широк асортиман на модели, дезени и бои.

ПРОИЗВОДИ

Сите Bonatti продавници се конципирани по високи стандарди на работење, со изразен визуелен идентитет и прилагодени се на современите навики на купувачите. Во нашите продавници ќе го пронајдете сето она што на модерните жени и мажи им е потребно да се чувствуваат удобно и тренди – долна облека, градници, маици, програма за спиење, костими за капење, пешкири и аксесоари кои ќе го комплетираат вашиот стил.

leomar-group-bonatti-clubeconomy
leomar-group-bonatti-clubeconomy

КОЛЕКЦИИ

Bonatti на годишно ниво презентира неколку колекции кои ги следат светските модни трендови и стандарди и кои се приспособени на барањето на домашниот пазар. Покрај актуелната колекција наменета за жените и мажите, во Bonatti продавниците постојано е присутна и Bonatti Basic колекцијата. Особено внимание посветуваме на маркетинг материјалот преку кој купувачите се запознаваат со нашиот асортиман. Bonatti каталозите, флаерите и брошурите секогаш се достапни во нашите продавници.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Париска бр. 13/1-1, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Јасмина Спасовска


Мапа

Документи