Filters
Пребарување
ЛЛ КЕТЕРИНГ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ПРЕФИНЕТИ ЗАЛЧИЊА ПОЛНИ ЉУБОВ

Комплетна кетеринг услуга со храна, пијалаци, опрема и персонал за послужување без оглед на бројот на гости, видот и местото на прославата низ цела Македонија.

- Индустриски кетеринг

- Комерцијален кетеринг

- Организација на настани

Погледни Мени

Подетално за компанијата

ПОДГОТВЕНИ ЗА ВАС

ЛЛ КЕТЕРИНГ е компанија за индустриски и комерцијален кетеринг која успешно работи од 2005 година, брои 160 вработени и има четири кујни од кои две во Скопје, една во Кичево и една во Прилеп. Нашите кујни во рамки на индустрискиот кетеринг испорачуваат околу 5,000 оброци дневно за вработените на повеќе од 14 компании во Македонија. Додека пак кујната за комерцијалниот кетеринг е со капацитет да опслужи околу 2000 гости со храна, пијалак, опрема и персонал и има реализација од околу 700 настани годишно.

ll-catering-clubeconomy

УСЛУГИ

КОМЕРЦИЈАЛЕН КЕТЕРИНГ

Беспрекорно и комплетно кетеринг решение за секоја пригода, од приватни забави, домашни слави, родендени, свадби... до секаков вид на корпоративни настани, бизнис средби и свечености, проследено со премиум храна, опрема и врвна услуга.

Види повеќе

ИНДУСТРИСКИ КЕТЕРИНГ

Секогаш свежи и квалитетни состојки за секој оброк, проследен со соодветна избалансираност и во согласност со нутритивните потреби за вработените од секоја индустрија. Голем избор на вкусни кулинарски рецепти и мениа приспособени на барањата на компаниите.

Види повеќе

ОРГАНИЗАЦИЈА НА НАСТАНИ

Без разлика каков настан планирате ќе ви помогнеме да ја испланирате, организирате и реализирате секоја фаза со комплетно сценарио, дизајн, управување и консалтинг и за најневидливите и непредвидливи, но исклучително значајни ситуации и тоа до најситниот детаљ.

Види повеќе
13
ll-catering-clubeconomy

ГОДИНИ ИСКУСТВО

160
ll-catering-clubeconomy

ВРАБОТЕНИ

50
ll-catering-clubeconomy

МЕНИЈА

5000
ll-catering-clubeconomy

ОБРОЦИ

700
ll-catering-clubeconomy

НАСТАНИ ГОДИШНО

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 1519 бр. 9, П. ФАХ 787, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)78/270 490

Социјални медиуми

Лице за контакт

Неда Аницин


Мапа