Filters
Пребарување
ЦИГЛАНА ГРАДЕЦ КОМПАНИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ЦИГЛАНА ГРАДЕЦ КОМПАНИ се занимава со:

- Производство на павер елементи 
- Бетонска галантерија

ЦИГЛАНА ГРАДЕЦ КОМПАНИ

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

 
Производство на павер елементи

ЦИГЛАНА ГРАДЕЦ КОМПАНИ

 

Претпријатието ЦИГЛАНА ГРАДЕЦ КОМПАНИ е основано уште во 1984 година, со што е најстара приватна компанија за производство на префабрикувани бетонси елементи во Република Македонија.

Компанијата почна со работа во село Градец, на почетокот со помал капацитет, произведувајќи 250 метри квадратни бетонска галантерија дневно.

ВИЗИЈА

Нашата визија беше постојано да го зголемуваме капацитетот, но и асортиманот и квалитетот на производите, за што беше неопходно постојано да ги следиме светските достигнувања во оваа област, но и да вложуваме во нови и нови машини, опрема и технологија.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 1550, бр. 37, Качанички пат, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Велија Адис


Мапа