Filters
Пребарување
ФАТ-ФУР КОМПАНИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ФАТ-ФУР КОМПАНИ се занимава со продажба на резервни делови за сите видови комерцијални возила. Делови за:

- Хидраулични системи
- Системи кочење
- Електрика, осветлување
- Суспензија
- Управување
- Мотор
- Ладење
- Каросерија

ФАТ-ФУР КОМПАНИ

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ФАТ-ФУР КОМПАНИ

ФАТ-ФУР КОМПАНИ е компанија која се занимава со увоз и дистрибуција на резервни делови за сите видови товарни моторни возила и во секој момент располагаме со широка палета производи, дури и за некои поспецифични системи и склопови. Посебен акцент во нашата понуда имаат најпознатите светски марки на товарни возила, најзастапени на овие простори, како што се: IVECO, RENAULT TRUCKS, DAF, BPW, KAMAZ, Mercedes Benz, VOLVO, MERITPR, SCANIA, MAN, MERITOR, ТОНАР, МАЗ, SAF Holland... Сите наши резервни делови се со проверен квалитет, од познати производители, кои се всушност официјални партнери на самите производители на возилата.

fat-fur-clubeconomy

ПОНУДА

Понудата на ФАТ-ФУР КОМПАНИ ја сочинуваат делови од сите сегменти на едно товарно моторно возило, односно делови за: хидрауличните системи, за системите за кочење, електрика, осветлување, суспензија, управување, мотор, ладење, каросерија... За деловите кои во моментот ги немаме во нашиот магацин постои можност да ги нарачаме и да ви ги испорачаме во најбрз временски рок.

fat-fur-clubeconomy
Најниски цени во однос на квалитетот и можност деловите да ви ги испорачаме по карго.
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 391 бр. 16, 1000, Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)78/455 445

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа