Filters
Пребарување
ГУАМ МАКЕДОНИЈА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата РЕИНА ВЕНО дооел ги увезува производите на италијанскиот бренд GUAM кој е водечки во борбата против целулит и масни наслаги.

Производи за нега на лице и тело што во својот состав ги содржат природните еликсири од морето.

ПРОИЗВОДИТЕ И КАЛТА НА GUAM СЕ ПОСЕБНО ОДБРАНИ, СЕЛЕКТИРАНИ И ПРЕРАБОТЕНИ ПО СТАНДАРДИ И ТРАДИЦИОНАЛНИ МАНУЕЛНИ МЕТОДИ

ГУАМ МАКЕДОНИЈА

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

 

ГУАМ

 

GUAM производите се произведуваат во Болоња, Италија, клинички се тестирани и со докажана ефикасност. Резултати видливи по првата апликација!

• Над еден милион задоволни потрошувачи на територијата на Италија и милиони задоволни потрошувачи на глобално светско ниво.

• Бренд кој што се дистрибуира во 53 земји ширум светот.

• Производите се наградувани во Русија, Украина,  Англија, Америка и Италија заради својата голема ефикаснот и видливи резултати.

• Производите се одобрени од 4 универзитети во Италија.

• Производи безбедни во бременост и во периодот на доење.

• Кралската академија на гинеколози на Англија  ги  одобри  производите на GUAM како безбедни во горенаведените периоди.

Антицелулит и редуктори на масни наслаги Антицелулитни препарати Редуктори на масни наслаги Дренажни препарати Кал од алги Нега на коса Нега на лице Нега на тело Возрасна кожа Конфекција

Производите на GUAM можете да ги најдете во салонот за убавина РЕИНА, кој ја има лиценцата за увоз и продажба, и во аптеките на ZEGIN.

Научните истражувања покажуваат исклучителни резултати од алгите во борбата против стареењето на кожата. Реминерализација и дермопротекција се еликсири кои се добиваат од алгите на GUAM, кој делуваат на масните наслаги и на целулитот и се единствени кои делуваат длабоко во поткожното ткиво.

БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ БОИ И ПИГМЕНТИ – ТЕСТИРАНИ НА НИКЕЛ
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Васил Ѓоргов бр. 34, лок. 2, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)78/291 279

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа