Filters
Пребарување
ИМРЕ КОМЕРЦ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ИМРЕ КОМЕРЦ се занимава со продажба на:

- Градинарски алат
- Рачен алат
- Бои и лакови
- Санитарии, чешми
- ХТЗ опрема
- Скали
- Железарија
- Електро материјали
- Авто програма
- Плински уреди и опрема

НОВИ ПРОИЗВОДИ

Подетално за компанијата

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Индустриска зона - наплатна рампа, 1230 Гостивар
Град: Гостивар
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа