Filters
Пребарување
КУВЕРТИРА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

КУВЕРТИРА се занимава со ПРОИЗВОДСТВО НА ТОРТИ И КОЛАЧИ

- Роденденски торти
- Свечени торти
- Невестински торти
- Торти и колачи
- Декорации за ресторани

ДОСТАВА ДО ВАШАТА ДЕСТИНАЦИЈА

СЕРТИФИКАТИ

HACCP

Подетално за компанијата

КУВЕРТИРА

КУВЕРТИРА дооел Скопје се занимава со производство на свежи торти и колачи. Претпријатието е основано во јуни 2001 година и нашата главна цел е задоволување на потребите за убав сладок вкус на нашите потрошувачи, при што се обидуваме да им го понудиме волшебниот свет на слатките задоволства од сите меридијани.

Види повеќе
kuvertira-clubeconomy

ВИЕ САМО ОДБИРАТЕ

За секојa свеченост, венчавка, роденден, годишнина, повод за дружба... или едноставно кога сакате да пробате нешто слатко, препуштете ни да ги направиме уште посвеќени, погламурозни и поубави овие Ваши моменти и да Ве внесеме во светот на слатките. Успешно ќе ја решиме и Вашата грижа за подарок. Се што треба да направите е да одберете код за нарачка и ние ќе се погрижиме се да изгледа совршено.

Види повеќе
kuvertira-clubeconomy

КВАЛИТЕТ

Квалитетот секогаш бил мотото во работењето на КУВЕРТИРА. Нашето производство се одвива во сопствен погон, а уште од 2009 година го имплементиравме HACCP системот за безбедност на храната.

Вашата нарачка секогаш можете да ја добиете на саканата дестинација, со специјално подготвено возило за таа намена, со кое ги транспортираме производите во идеални услови и стандардизирана температура од.+4°C до -18°C.

Види повеќе
kuvertira-clubeconomy
КУВЕРТИРА Ве води во светот на СЛАТКИТЕ!

Гарантирано задоволство!

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Зуфер Мусиќ бр. 9, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа