Filters
Пребарување
ЛОТУС-М

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Сè за вашето дете...

Компанијата ЛОТУС-М се занимава со продажба на играчки, опрема и производи за деца и бебиња

- Високо квалитетни бебешки колички со ултра модерен дизајн
- Дубаци и столчиња за хранење, бебешки кревети
- Комоди, детски теписи...
- Пелени
- Најголем асортиман на автомобили и мотори на акумулатор, со најповолни цени
- Гумени животни за скокање
- Играчки за сите возрасти
- Летна програма, базени Intex... 

Повелете во новит продажен салон на ЛОТУС-М, ве очекуваат и други неверојатни попусти и подароци.

Подетално за компанијата

Сè за вашето дете!

Компанијата ЛОТУС-М е основана 1996 година во Струмица. Долгогодишното постоење на пазарот и успешното работење ни овозможија да бидеме најдобри во грижата за вашите деца. Во нашата компанија можете да најдете се што ви е потребно за деца од нивната најрана возраст. Тука спаѓаат пелени, влажни марамици, креми, шампони, бебешки шишиња и цуцли, колички за бебиња, креветчиња за бебиња, градинки, релаксатори, седишта за автомобил, играчки за сите возрасти, плишани играчки, велосипеди, автомобили на акумулатор...

lotus-m-clubeconomy

САЛОН ЗА ПРОДАЖБА

Компанијата ЛОТУС-М од Струмица ја прошири својата дистрибутивна продажна мрежа со отворање на еден од најголемите салони за продажба на детски играчки и бебешка опрема. Салонот се наоѓа на стариот пат од Струмица кон Василево, каде на површина од 600 метри квадратни нуди огромен асортиман на играчки и опрема за деца и бебиња.

lotus-m-clubeconomy

ПРОИЗВОДИ

Располагаме се повеќе од 1000 производи кои се во функција на безгрижно детство, но и на правилниот детски развој. Во специјализираниот салон на ЛОТУС-М ќе најдете производи на голем број познати брендови, од детски креветчиња, постелнина во разни дезени, колички за бебиња, седишта, проодувалки, транспортери за бебиња, релаксатори, хранилки и многу други елементи кои ќе бидат олеснување и за бебињата и за родителите.

lotus-m-clubeconomy

НАЈРАЗЛИЧНИ ИГРАЧКИ

Во ЛОТУС-М имаме најразлични играчки на батерии, музички, логички, рекреативни играчки кои ја поттикнуваат моториката на дечињата и желбата за игра, во функција на нивниот правилен раст. Потоа, гумени животни за скокање, плишани играчки, најголем асортиман на автомобили и мотори на акумулатор со најповолни цени...

lotus-m-clubeconomy

НАЈНИСКИ ЦЕНИ, ПОПУСТИ, МНОГУ ПОДАТОЦИ... ЛОТУС-М

Асортиманот во ЛОТУС-М е со најниски цени, не само во регионот, туку и пошироко, а во нашиот нов салон секогаш ќе бидете изненадени со големи попусти и многу подароци. За оние што не можат да не посетат испраќаме и по карго во другите градови.

lotus-m-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Гоце Делчев бр. 49, 2400 Струмица
Град: Струмица
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)71/384 128

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа