Filters
Пребарување
НИКЕЛ ИНОКС ГРУП

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата НИКЕЛ ИНОКС ГРУП се занимава со продажба на широк спектар на иноксни материјали (материјали од нерѓосувачки челик)

- Нерѓосувачки лим во плочи/табли
- Нерѓосувачки лим во ленти намотани во котури/намотки
- Нерѓосувачки кружни, правоаголни и коцкести цевки и профили
- Нерѓосувачки челик во облик на полни шипки
- Фитинг од нерѓосувачки челик
- Алуминиумски лим
- Поцинкуван лим
- Професионални кујнски апарати
- Иноксни лавабоа
- И многу други кујнски елементи

НИКЕЛ ИНОКС ГРУП

Подетално за компанијата
 • Миксери и апарати

  nikel-inox-group-clubeconomy

  НИКЕЛ ИНОКС ГРУП ви нуди врвни професионални миксери и апарати изработени со висок квалитет на инокс од познатиот бренд ARRINI. Планетарни и спирални миксери со различни големини и видови кои одговараат за сечиј вкус и потреба.

  Нашиот асортиман е збогатен и со машини за сечење на месо, зеленчук, сувомеснати и млечни производи. Во согласност со ЕУ стандардите за понудените производи добивате 1 година гаранција.

  Види повеќе
 • Лавабоа

  nikel-inox-group-clubeconomy

  Уникатни и професионални лавабоа фабрички изработени со различни димензии и длабочини. Кај нас може да најдете се што ви е потребно за вашиот кујнски асортиман.

  Види повеќе

Подетално за компанијата

НИКЕЛ ИНОКС ГРУП

НИКЕЛ ИНОКС ГРУП на пазарот постои повеќе од 30 години, а нашето долгогодишно искуство е гаранција за големиот број задоволни клиенти, како и гаранција за строгите стандарди за квалитет до кои се држиме при производство и испораката на нашите производи и услуги. Како компанија ги следиме сите технолошки иновации и се адаптираме на најновите трендови во дејноста во која работиме. Тоа ни овозможува да изградиме одлични односи со нашите клиенти, кои секогаш се навраќаат...

nikel-inox-group-clubeconomy
nikel-inox-group-clubeconomy

ДОВЕРЛИВ ПАРТНЕР ЗА КЛИЕНТИТЕ

НИКЕЛ ИНОКС ГРУП веќе долги години соработува со реномираната турска компанија POSCO, како и со светски познатите компании TISCO, JISCO, LISCO, ACERINOX, COLUMBUS Steel...

Во НИКЕЛ ИНОКС ГРУП сме горди што може да се пофалиме дека сме еден од лидерите на полето на нерѓосувачки челици, во повеќе од 25 држави на сите континенти. Можеме да обезбедиме и спектрометарска анализа, со цел да ја потврдиме политиката за квалитет и да покажеме дека сме доверлив партнер за клиентите.

ПРОИЗВОДИ ОД INOX МАТЕРИЈАЛИ

Во можност сме да понудиме иноксни материјали ( табли ) со дебелина од 0,40 до 20,00 мм, со различни димензии и површини, а во нашата лагер листа може да сретнете и различни квалитети на нерѓосувачки челици, како што се: AISI 304, 309, 310, 316, 430, 201...

Нашите производи ги имаат сите светски стандарди со сертифицирано производство.

nikel-inox-group-clubeconomy
Никел Инокс Груп - ЕДНОСТАВНО НАЈДОБРИ!
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 1506 бр. 69, Качанички пат,
Карпош, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи