Filters
Пребарување
ОЗОН ГОЛД

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ОЗОН ГОЛД се занимава со дистрибуција и продажба на медицински и козметички препарати

Здравје / Имунитет
Нега на лице
Нега на лице и тело
Нега на коса
Програма за интимна нега

ozone-gold-clubeconomy
 
OZONE GOLD – OZONE FACTOR / ОЗОНИРАНО МАСЛИНОВО МАСЛО ВО КАПСУЛА

1.550 ден.

Купи Веднаш
ozone-gold-clubeconomy
ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

2.050 ден.

Купи Веднаш
ozone-gold-clubeconomy
 
OZONE GOLD – OZONE FIX CREAM ОЗОНИРАНА КРЕМА ПРОТИВ БОЛКА – 50ml

680 ден.

Купи Веднаш
ozone-gold-clubeconomy
 
OZONE GOLD – ANTI HAIR LOSS SERUM СЕРУМ ПРОТИВ ЗАГУБА НА КОСА – 50ml

1.550 ден.

Купи Веднаш

Подетално за компанијата

ozone-gold-clubeconomy

КАПСУЛИ СО ОЗОНИРАНО МАСЛИНОВО МАСЛО

Заштитете се од негативните ефекти од околината, вирусите и бактериите со моќниот антиоксиданс ОЗОН. Уникатната формула со ладно цедено маслиново масло и озон го активира имунитетот со ослободување на големо количество на кислород во крвотокот.

Дознајте повеќе →

НЕГА НА ЛИЦЕ

Формулата на OZONE GOLD комбинира ОЗОН со природни етерични масла за да ги намали ефектите на стареење и да ја заштити Вашата кожа. Етеричните масла ја хранат Вашата кожа додека озонот ја зајакнува со активен кислород што ја зголемува еластичноста и младиот изглед на кожата.

Дознајте повеќе →

ozone-gold-clubeconomy
ozone-gold-clubeconomy

НЕГА НА ЛИЦЕ И ТЕЛО

На нашата кожа ѝ е потребна постојана грижа и ние сме овде да Ви помогнеме. Грижете се за Вашето тело на најдобриот можен начин! OZONE GOLD нуди производи за целосна нега на телото.

Дознајте повеќе →

КРЕМИ ЗА СПЕЦИФИЧНА НАМЕНА

Не дозволувајте мускулна болка или иритација на кожата да Ве спречат во остварување на секојдневните обврски. Со OZONE GOLD кремите збогатени со озон и етерични масла ние Ви нудиме решение при ваков вид на проблем.

Дознајте повеќе →

ozone-gold-clubeconomy
ozone-gold-clubeconomy

НЕГА НА КОСА

Професионална нега на коса во Вашиот дом. Нашите производи се комбинација од АРГАН, КЕРАТИН и ОЗОН при што ја одржуваат Вашата коса здрава и го намалуваат првутот и опаѓањето на косата.

Дознајте повеќе →

OZONE GOLD – OZONE HOME

OzoneHome e најневеројатниот и најмоќниот уред што постои на пазарот! Неговата повеќенаменска употреба го прави неопходен за луѓе кои сакаат да живеат здраво, долго и во чиста околина. Откријте ја неговата повеќенаменска употреба и верувајте дека ќе Ви биде љубов на прв поглед.

ozone-gold-clubeconomy
ozon-gold-clubeconomy
ozon-gold-clubeconomy
ozon-gold-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица:
Град:
Држава:


Телефони

+389 (0)70/213 806

Социјални медиуми

Лице за контакт