Filters
Пребарување
ПАНТЕРФАРМ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ПАНТЕРФАРМ се занимава со продажба на:

- Фармацевтски производи
- Додатоци на исхрана
- Козметички производи
- производи за хигиена
- Медицински апарати

Компанијата ПАНТЕРФАКС се занимава со продажба и сервис на аудио-видео опрема, фотографски апарати и опрема

Подетално за компанијата

 
продажба на Фармацевтски производи

ПАНТЕРФАРМ

 

Компанијата ПАНТЕРФАРМ од 2007 година работи  во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз, дистрибуција и продажба на фармацевтски производи, медицинска опрема, додатоци на исхрана, како и производиза хигиена и козметика. Сите наши прозводи се на природна база и се произведени согласно најстрогите меѓународни стандарди за квалитет.

ПАНТЕРФАРМ е посветена на промовирање на здравјето, нудејќи широк спектар на производи со висок квалитет и исклучителни хранливи својства, производи од доменот на природна козметика, достапни за секого.

Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на организмот на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието. Одберето го и Вие вистинскиот пат кон здраво тело, давајќи му ја потребната енергија и виталност. Користете ги нашите природни препарати кои имаат стекнато многу задоволни корисници и без кои и Вие, ако само еднаш ни верувате, нема да сакате да го започнете денот.

ПАНТЕРФАКС - АУДИО, ВИДЕО ОПРЕМА

Компанијата ПАНТЕРФАКС е сертифициран овластен дистрибутер на професионална аудио, видео, фото опрема и телефонија од повеќето брендови, кои ги увезуваме за македонскиот пазар.

panterfax-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Живко Чинго бр. 4, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)78/388 898

Социјални медиуми

Лице за контакт

Олег


Мапа