Filters
Пребарување
ПЕТКОВСКИ ГРУП 2015 - Кетеринг сервис

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ПЕТКОВСКИ ГРУП 2015 е компанија која работи како целосен КЕТЕРИНГ СЕРВИС. Организираме секаков вид прослави, забави и свечени ивенти

- Подготовка на храна според највисоките стандарди за квалитет, за сите видови настани, со есклузивно аранжирање и сервирање
- Изнајмуваме шатори со димензии 5 х 5 м,
чадори со димензии 3,5 х 3,5 м, маси, барски маси, столици...

ДОВЕРЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ УБАВИ МОМЕНТИ ЗА ДА УЖИВАТЕ ВО НИВ! 

ПЕТКОВСКИ ГРУП 2015 - Кетеринг сервис

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ПЕТКОВСКИ ГРУП 2015

ПЕТКОВСКИ ГРУП 2015  е компанија која работи како целосен КЕТЕРИНГ СЕРВИС. Организираме секаков вид прослави, забави и свечени ивенти...

Подготовка на храна според највисоките стандарди за квалитет, за сите видови настани, со есклузивно аранжирање и сервирање. Нашите кувари се вистински мајстори во кулинарството и можат да ги подготват сите специјалитети што ќе ги посакате. Нашата храна не е само убаво аранжирана. Вашите гости ќе бидат изненадени од квалитетот и несекојдневниот вкус.

ketering-service-petkovski-clubeconomy
ketering-service-petkovski-clubeconomy

НАЈУБАВА ХРАНА

Кетеринг сервисот ПЕТКОВСКИ ГРУП 2015 постои за да им дадеме посебен амбиент, како и да ги направиме вашите деловни настани - во целост оргинални. Тука сме да ви ја понудиме најубавата храна и декоративни решенија кои ќе бидат на висина на настанот што го организирате.

ОПРЕМА

Тимот на ПЕТКОВСКИ ГРУП е способен да организира секаков вид свечености и ивенти, од свадбени веселби, годишнини, слави, родендени... бизнис прослави, отворања на најразлични објекти, прослави на отворено. Ја имаме целата опрема, од шатори, чадори, маси, барски маси, столици, до целиот прибор потребен за сервирање и служење на храната и пијалаците.

ketering-service-petkovski-clubeconomy
ketering-service-petkovski-clubeconomy

ЦВЕТНИ АРАНЖМАНИ

Дел од нашата понуда се и најразлични цветни аранжмани за сите пригоди - од едноставни аранжмани за мали приеми, вечери, ручеци, па сè до спектакуларни цветни креации за гала-вечери. Освен од цвеќињата, инспирацијата ја црпиме и од овошјето, зеленчукот, дрвјата, мовта и сите останати дарови од природата. Имаме и богата колекција на аранжмани од балони за секоја настан. Балоните имаат чудесна моќ и на оргинален начин ја изразуваат вашата порака и будат чувства на младост и среќа.

ДОВЕРЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ УБАВИ МОМЕНТИ
ЗА ДА УЖИВАТЕ ВО НИВ!
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 1 бр. 86 А, Трубарево, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Злате Петковски


Мапа