Filters
Пребарување
СЕТРА дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата СЕТРА се занимава со:

- Давање ИТ услуги во доменот на компјутерски мрежи, сервис, одржување на хардвер
- Setra It Market - продажба на компјутери, компјутерска опрема, компоненти, мобилна телефонија
- Царинско посредување

Подетално за компанијата

СЕТРА

СЕТРА дооел е компанија од ИТ секторот која е насочена кон креирање и изведување на компјутерски мрежи, за што ја обезбедуваме и потребната опрема, како и тековно одржување и надоградување на мрежни системи кои се креирани и изведени од нашиот тим или од други компании. СЕТРА дооел се занимава и со продажба на компјутерска опрема и тоа за деловни корисници, едукативна и домашна употреба. Организираме сервис и одржување за хардверот што го продаваме.

setra-clubeconomy

Setra It Market

Setra It Market - Продажба на компјутери од најпознатите светски брендови, како што се: FUJITSU, DELL, HP, Lenovo, лаптопи, компјутерски системи, сервери, компјутерска опрема, компоненти, мрежна опрема... Во Setra It Market има и голем избор на мобилни телефони, таблети, навигациски уреди, мемориски уреди, монитори, аудио опрема, галантерија, печатари, скенери, UPS и стабилизатори, телевизори, ТВ box уреди, клима уреди...

Локација: Ул. Димитар Гуштанов бр. 30, Драчево, Скопје
+389 (0)2/2720 777 и +389 (0)70/226 264

Работно време: пон - пет: 09 - 21 часот
саб: 10 - 15 часот

Види повеќе
setra-clubeconomy

Шпедиција и царинско посредување

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Бул. Киро Глигоров бр. 4, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа