Filters
Пребарување
АГРО ГУМА доо

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата АГРО ГУМА се занимава со продажба на гуми за трактори, земјоделска механизација и големи градежни машини, од следниве брендови:

- Cultor Tires
- Petlas
- Mitas
- Kabat

Подетално за компанијата

Компанијата АГРО ГУМА од Скопје се занимава со продажба на гуми за трактори, лесна и габаритна земјоделска механизација, големи градежни машини, виљушкари, патнички возила, камиони и лесни товарни... Во програмата на АГРО ГУМА се опфатени и сите видови внатрешни гуми, со цела палета на димензии.

Во своето 24 годишно исткуство АГРО ГУМА соработува со повеќе светски брендови од гумарската индустрија, чии производи со години ги увезуваме на македонскиот пазар и ги имаме на лагер во нашиот магацин.

agro-guma-clubeconomy

  БРЕНДОВИ

agro-guma-clubeconomy
agro-guma-clubeconomy
agro-guma-clubeconomy
agro-guma-clubeconomy
agro-guma-clubeconomy
agro-guma-clubeconomy

АГРО ГУМА располага и со современ вулканизерски сервис опремен за вулканизерски услуги за тешки возила и машини, како и за вулканизерски услуги за лесни патнички возила. Во рамките на сервисот работи и хотел за гуми.

ВО АГРО ГУМА СЕКОГАШ ЌЕ НАЈДЕТЕ ГУМА КОЈА ОДГОВАРА НА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ.
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 133 бр. 8, Идризово, 1043 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа