Filters
Пребарување
АЛМЕРО
Тел: +389 (0)42/221 640 - Фабрика
Е-пошта: info@almero.com.mk
Club economy

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата АЛМЕРО е првата и единствена фабрика во Македонија специјализирана за производство само на душеци.
Нудиме богата палета, од душеци со жичено јадро со различни карактеристики, до душеци изработени од природни материјали без пружини, како и душеци со латекс, кокосови влакна и влакна од камила...

БРАЧНА ПРОГРАМА
ДЕТСКА ПРОГРАМА
ПРОГРАМА ЗА НАДДУШЕЦИ

Нова вредност за врвен квалитет и ЗДРАВ СОН

СЕРТИФИКАТИ

ISO 9001:2008

АЛМЕРО

ПРОГРАМА

Подетално за компанијата

АЛМЕРО

АЛМЕРО е првата и единствената фабрика во Македонија специјализирана за производство само на душеци. Од самите почетоци, па до денес ние ја продолжуваме традицијата на квалитет и префинетост на тој начин што користиме само првокласни материјали кои потекнуваат од сите делови на светот и им веруваме само на најталентираните и највештите мајстори. Следејќи ги најновите откритија и иновации и користејќи ја најсовремената технологија, името АЛМЕРО стана синоним за квалитет, префинети детали, вешта изработка…

almero-clubeconomy

ПРОИЗВОДСТВЕН КАПАЦИТЕТ

Почетоците на АЛМЕРО датираат уште пред 30 години, со производствени капацитети на површина од само 1.000 метри квадратни, за денес да дојдеме до производствен капацитет од 10.000 метри квадратни.

almero-clubeconomy
almero-clubeconomy

УСЛОВИ ЗА СОВРШЕН СОН

При изработката на АЛМЕРО душеците ги користиме најдобрите природни материјали, како и најсовремените технологии во светот. Вештите раце на нашите мајстори внимателно го склопуваат секој дел, внимавајќи на секој детал при креирањето на душеците, со единствена цел - да ви создадеме услови за совршен сон.

ПРЕПОЗНАТЛИВ ДИЗАЈН - ВИСОК КВАЛИТЕТ

Нудиме богата палета на производи, од душеци со жичено јадро со различни карактеристики, до душеци изработени од природни материјали без пружини, како и душеци со латекс, кокосови влакна и влакна од камила...

Нашите душеци имаат препознатив дизајн и строго запазен квалитет, кој се усовршува цели 30 години за да добиеме комфорен душек со врвен квалитет за Ваш ЗДРАВ СОН.

almero-clubeconomy
almero-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Илинденска 99, 1230 Гостивар
Град: Гостивар
Држава: Macedonia


Телефони

+389 (0)42/221 640 - Фабрика

+389 (0)42/221 641 - Фабрика

+389 (0)42/215 132

+389 (0)75/484 547

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи