Filters
Пребарување
АПТЕКА ДНА АННИ ФАРМ ПЗУ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

АПТЕКА ДНА АННИ ФАРМ ПЗУ се занимава со:
Увоз на мезотерапија, филери, дермапен

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Дерматолошки ординации

АПТЕКА ДНА АННИ ФАРМ ПЗУ

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

 

АННИ ФАРМ

 

АПТЕКИ ДНА АННИ ФАРМ

Мисијата на Аптеките ДНА АННИ ФАРМ е на нашите ценети клиенти да им овозможиме пристап до најдобрите светски производи од многу области во медицината преку медикаменти, додатоци за исхрана, производи за најмаладите и децата, медицинска козметика...

НАШЕТО МОТО

Нудејќи стручна помош, здравствени совети, совети за употреба и дозирање на медикаментите во континуитет се посветуваме на подобрување на општото здравје на нашите клиенти. Затоа нашето мото е:

Да се грижиме за Вашето здравје заедно!!!

Аптеките на ДНА АННИ ФАРМ имаат континуирано збогатување на портфолиото со производи, постојано го подобруваат прозиционирањето на пазарот и достапност до нашите ценети клиенти.

По што се одвојува Аптека ДНА АННИ ФАРМ од останатите аптеки

• Увозници сме за мезотерапевски ампули BCN Институт Шпанија

• Увозници сме за Dermaroller Dermapen

• Дистрибутери сме за Хиалуронски ампули Revanesse 25mg/ml

• Имаме промоции секој месец на 12 производи со намалени цени во BETTY АПТЕКИ

Ова е web страната на која секој месец може да се види за кои промотивни препарати станува збор.

Аптеките ДНА АННИ ФАРМ се застапници за брендовите: Мезотерапија BCN Institut од Барселона – Шпанија, Дермароллер и Дерма пен - Хилуронски филери " Revanesse Ultra" – Canada.

ДНА АННИ ФАРМ има аптеки на три локации во Скопје

ПЗУ Аптека АННИ ФАРМ

Локација Хром

Работи со лекови поддржани од Фондот за Здравство

Работно време од 7.30 до 20.30

Тел: 02/20 44 287

ПЗУ Аптека АННИ ФАРМ

Локација Лакарци

Работи само со лекови на приватно

Работно време од 8.00 до 20.00

ПЗУ Аптека АННИ ФАРМ

Локација ТЦ Capitol

Работи само со лекови на приватно

Работно време од 9.00 до 22.00

Тел: 02/24 45 935

dna-anni-farm-clubeconomy
dna-anni-farm-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Исаија Мажовски бр. 44, лок. 5, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-ѓа Билјана


Мапа

Документи