Filters
Пребарување
БАКО - НУТС дооел
Е-пошта: info@bako.mk
Club economy

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

БАКО-НУТС дооел е компанија која се занимава со производство, преработка, пакување и продажба на јаткасти плодови, сушено овошје, прашкасти производи, семиња, локум…

Bako Premium Stores
Скопје Ул. Димитрие Чуповски  бр. 1-1 (Центар - Рекорд),1000Скопје

Охрид - Бул. 7 Ноември  бр.9, 6000 Охрид
Битола - Ул. Маршал Тито бр.32 (Широк Сокак), 7000 Битола
Велес - Ул. Благој Ѓорев бр. 26-2, 1400 Велес
Струга - Ул. Маршал Тито бр.66, 6330 Струга
Гевгелија - Ул. Слободан Митров Данко, 1480 Гевгелија

СЕРТИФИКАТИ

HACCP
HALAL
QUDAL

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Ресторани, хотели, супер маркети, трговци со прехранбени производи

БАКО - НУТС дооел

Подетално за компанијата
• НАТУРАЛ ЛИНИЈА
 
• КЛАСИК ЛИНИЈА
 
• ПРЕМИУМ СУПЕРФУД ЛИНИЈА
• ЗДРАВА ЛИНИЈА
 
• ЛИНИЈА ЗА ДОМАЌИНСТВО
 
• КОНДИТОРСКА ЛИНИЈА
 
• ПРЕМИУМ ЧОКОЛАДИРАНА ЛИНИЈА
• ХОРЕКА ЛИНИЈА
 

Подетално за компанијата

БАКО - НУТС

БАКО - НУТС е приватна компанија формирана во 2000 година. Нашата главна дејност е производство, преработка, пакување и трговија со зрнести и прашкасти производи, апетисани,сушено овошје, корнфлекс... Во широката палета на производи по кои сме познати на пазарот, нудиме и повеќе видови турски локум со врвен квалитет.

Види повеќе
bako-clubeconomy

ИНОВАТИВНОСТ

Ние во БАКО - НУТС сите овие години сме посветени кон креиреање на најдобри и најинвентивни производи и услуги, а имаме развиено и квалитетна дистрибутивна мрежа за тие да бидат достапни до потрошувачите секогаш и секаде.

bako-clubeconomy

КВАЛИТЕТ

Со ваквата стратегија во настапот на пазарот ја реализираме основната цел на компанијата - преку нашата потрошувачки ориентирана стратегија, конкурентни понуди и уникатни производи, да ја оствариме нашата мисија и визија: ДА БИДЕМЕ СИНОНИМ ЗА КВАЛИТЕТ КОЈ НЕ СЕ ЗАБОРАВА.

АПИТИСАНИ ЗРНЕСТИ ПРОИЗВОДИ СУШЕНО ОВОШЈЕ КОРНФЛЕКС ТУРСКИ ЛОКУМ
bako-clubeconomy
Квалитет и вкус кој не се заборава!

БАКО - НУТС

HEALTHY FOOD ОХРИД

Бул. Туристичка бр. 77-а Охрид

HEALTHY FOOD БИТОЛА

Ул. Маршал Тито бр.32 Битола, Широк Сокак

HEALTHY FOOD ВЕЛЕС

Ул. Благој Ѓорев бр. 26-2 Велес

HEALTHY FOOD СКОПЈЕ

Ул. Вељко Влаховиќ бр. 1-1 Центар, Рекорд

bako-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Индустриска зона Визбегово,
Ул. Качанички пат бб, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи