Filters
Пребарување
ЕКО СТИЛ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ЕКО СТИЛ се занимава со проектирање и производство на мебел

Мебел по нарачка за вашиот дом, канцеларија и сите видови деловни објекти. Мебел за хотели, аптеки, ординации...

За сите идејни решенија изведуваме 3D презентација

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Продажни салони за мебел, инвеститори на деловни и станбени објект, архитекти и дизајнери 

Подетално за компанијата

 
проектирање и производство на мебел

ЕКО СТИЛ

 

ЕКО СТИЛ е компанија специјализирана за проектирање, изработка и монтажа на мебел по нарачка. Нашите почетоци датираат од 1998 година и од тогаш до денес наша мисија е создавање на стилски и функционално опремени простории за нашите клиенти.

Уште од самиот старт строго се придржуваме до основните принципи во работењето:

  • • одржување на конкурентни цени, а висок квалитет на производите

  • • потребите и желбите на клиентот секогаш ги ставаме во преден план

  • • потребите и желбите на клиентот секогаш ги ставаме во преден план

За нас, како една од поголемите компании за производство на мебел во регионот, е исклучително важно производите од нашата продажна линија да одговараат на современите светски барања. Тоа го потврдуваме со константно зголемување на понудата со свежи решенија со врвен дизајн, кои претставуваат комбинација од квалитет и пристапна цена.

ЕКО СТИЛ на потрошувачите им нуди:

  • • Креирање на прецизно компјутерски изработено решение, со детални скици на просторот и слики во 3D формат

  • • Стручни совети при изборот на мебелот и додатните елементи

  • • Достава и монтажа на мебелот.

Дизајнот на нашиот мебел секогаш е во согласност со модните трендови, а истовремено внимаваме на максимално искористивање на просторот.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Коста Бозов бр. 5, 2400 Струмица
Град: Струмица
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Теодора Бомјанска


Мапа