Filters
Пребарување
ЕЛЕКТРО ПРОМЕТ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ЕЛЕКТРО ПРОМЕТ се занимава со продажба на:

- Керамички плочки
- Опрема за бањи
- Опрема за водовод и канализација
- Опрема за парно греење
- Електроматеријали
- Железарија

Подетално за компанијата

ЕЛЕКТРО ПРОМЕТ

ЕЛЕКТРО ПРОМЕТ дооел веќе 22 години е присутно на македонскиот пазар и ја има стекнато довербата кај потрошувачите со својата професионалност, беспрекорна услуга и висококвалитетни производи.

Пазарен сегмент на ЕЛЕКТРОПРОМЕТ е трговијата со керамички плочки и санитарии, опрема за бањи, масажни кади, лепила и малтери за градежништво, а располага и со комплетна палета материјали за водовод, парно греење и електро материјали и железарија.

elektro-promet-clubeconomy
elektro-promet-clubeconomy

КВАЛИТЕТ

Претпријатието во своето досегашно постоење има воспоставено деловна соработка со реномирани компании од странство, чии производи преку трговската мрежа на ЕЛЕКТРО ПРОМЕТ им се нудат на македонските потрошувачи и кои претставуваат брендови познати по својот квалитет, со потекло од Шпанија, Италија, Германија, Турција и Словенија.

СОРАБОТКА

Соработуваме со:

  • AZTECA CERAMICA - Шпанија

  • LA PLATERA - Шпанија

  • KERAMICA GOMEZ – Шпанија

  • AZULEJOS ESPANOL – Шпанија

  • AZULEJOS ALCOR - Шпанија

  • GURAL Seramic - Турција

  • KOLPA SAN - Словенија

elektro-promet-clubeconomy
elektro-promet-clubeconomy

УСЛУГИ

За посветеноста кон нашите потрошувачи сведочат многу детали кои се составен дел во нашите услуги и кои потрошувачите ги ставаат во центарот на нашето внимание. За сите купувачи е организирана достава до нивните домови, обезбедена е гаранција, која за некои производи достигнува и до 20 години, а професионалниот тим од претпријатието во секое време е подготвен да им предложи квалитетни решенија и за нивните најсложени барања.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Маршал Тито бр. 108, 6330 Струга
Град: Струга
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)46/787 637

+389 (0)70/362 769 - Имер Беќироски

+389 (0)70/212 079 - Адем Нуроски

Социјални медиуми

Лице за контакт

Имер Беќироски, Адем Нуроски


Мапа