Filters
Пребарување
ФЕР МЕБЕЛ - ДИЗАЈН

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ФЕР МЕБЕЛ - ДИЗАЈН се занимава со трговија со мебел, на големо и мало

- Дневни соби: комоди, клуб маси, гарнитури, аголни гарнитури, софи, фотељи
- Трпезарии
- Спални соби: плакари, американски плакари, кревети
- Детски соби: плакари, кревети, бироа, столици, фотељи
- Кујни
- Мебел за антреа

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Компании кои произведуваат и компании и лица на кои им е потребен мебел 

ФЕР МЕБЕЛ - ДИЗАЈН

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН

Компанијата за продажба на мебел ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН нуди голем избор на тапациран и плочест мебел, со широка палета на дезени и бои, висок квалитет и исклучителен сооднос меѓу цената и квалитетот.

Кај нас можете да најдете мебел за дневни соби - најразлични видови гарнитури за седење, аголни гарнитури, фотељи, клуб маси, комоди, тв комоди, полици...

Image Description
Image Description

ТРПЕЗАРИИ

Во трпезариската програма ви нудиме широк избор на трпезариски сетови, направени од природни материјали, со можност да купите и одделни делови од нив – маси, столици, комоди, витрини...

СПАЛНИ СОБИ

Во ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН ќе најдете и широк избор на спални соби, во најразлични изведби и големини на креветите и плакарите. Имаме голем избор на кревети, душеци, француски кревети..., кои со својот врвен квалитет и удобност ќе го разубават вашиот сон. Палетата е заокружена со повеќе видови обични и американски плакари, ноќни ормарчиња, во бои, диимензии и дезени кои ќе се вклопат и ќе го разубават секој простор.

Image Description
Image Description

ДЕТСКИ СОБИ

Особено сме горди на понудата од детски соби, која е модерна, авангардна и инсиративна, како од аспект на дизајнот, така и од аспект на бојата и функционалноста. Детската програма опфаќа повеќе сетови на кревети, плакари, компјутерски и бироа за пишување, столици, фотељи, полици...

КУЈНИ

ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН размислува и за убавината и функционалноста на вашите кујни. Нудиме избор на кујни од реномирани производители кои имаа водечка улога во производството на таканаречениот системтарен мебел, што дава можност да си одберете кујна која буквално е направена по мерка на вашиот простор. Можноста за вариации и креации е навистина голема.

Image Description

Дојдете заедно да го одбереме она што ви е потребно. Нашиот стручен и љубезен тим ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор за вашиот дом.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Страшо Пинџур бр. 63,
1430 Кавадарци
Град: Кавадарци
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Васко Петрев


Мапа