Filters
Пребарување
ИБРО КОМЕРЦ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ИБРО КОМЕРЦ - Најдоброто за ВАС

- Бензински пумпи - продажба на квалитетни Shell нафтени деривати, моторни и хидраулични масла
- Маркет, Ресторан, Мотели
- Градежништво

Подетално за компанијата

 
Бензинската пумпа Shell

ИБРО КОМЕРЦ

 

Бензинската пумпа Shell ИБРО КОМЕРЦ, со традиција од 25 години во нафтениот бизнис нуди најквалитетни деривати и тоа Еуро дизел бс5, Еуро супер 98, Еуро супер 95 и сите видови моторни масла од брендот ОМВ, како и сите видови адитиви.

Во склоп на бензиските пумпи работи и маркети со стоки за широка потрошувачка, како и ресторан со вкусна храна и пијалаци. Во склоп на комплесот ИБРО КОМЕРЦ работи и модерно опремен мотел за одмор, со еднокреветни, двореветни и трикреветни соби. Секоја соба има сопствено купатило, тв, мини бар, клима, Wi-Fi.

Компанијата ИБРО КОМЕРЦ е формирана во 1992 година. Од своите почетоци се занимава со градежништво, високоградба. За овие години имамаме изградено голем број индивидуални куќи, станбени згради, деловни објекти и изведено многу термо фасади.

Традиција, доверба, квалитет, гостопримство - во Shell ИБРО КОМЕРЦ на автопатот Куманово - Табановце.
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: С. Липково, 1300 Куманово
Бензинска пумпа - на автопатот Куманово – Табановце од десната страна кон Србија
Бензинска пумпа - кај наплатната рампа Романовце на автопатот Е75 коридор 10
Град: Куманово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Ибраим Имери +389 (0)70/381 987


Мапа