Filters
Пребарување
КНЛ СИСТЕМИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата КНЛ СИСТЕМИ се занимава со продажба на:

- Професионален алат за чистење
- Професионални средства за чистење

20 години ИНОВАТИВНА ХИГИЕНА

 

Е-ПРОДАВНИЦА

knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy

Подетално за компанијата

knl-sistemi-clubeconomy

ИНОВАТИВНА ХИГИЕНА

КНЛ Системи е Ваш специјалист во областа на хигиената. Нашето мото ИНОВАТИВНА ХИГИЕНА го рефлектира барањето по континуирана иновативна сила.

knl-sistemi-clubeconomy

ИСКУСТВО

По петнаесет години искуство,висок стандард на услуга и комплетен асортиман на хемиски средства и опрема за чистење КНЛ СИСТЕМИ се водечка фирма на македонскиот пазар.

knl-sistemi-clubeconomy

ИНОВАТИВНИ РЕШЕНИЈА

Нашата амбиција е секогаш да им нудиме модерни и иновативни решенија на нашите клиенти.
 

ПАРТНЕРИ

knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
knl-sistemi-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Иван Тургењев бр. 28 , 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Телефони

+389 (0)2/2468 464

+389 (0)2/2400 797

+389 (0)76/482 538 - Салон за професионално перење

Социјални медиуми

Лице за контакт

Снежана Кечовска - директор
+389 (0)75/415 956


Мапа