Filters
Пребарување
МОКА ПРОМ дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата МОКА ПРОМ се занимава со продажба на:

- Вештачки ѓубрива
- Сточна храна, премикси, пелетирани концентрати
- Пченично брашно
- Земјоделска механизација

МОКА ПРОМ дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

МОКА ПРОМ

Продажба на вештачки ѓубрива, Сточна храна, Премикси, Пелетиранни концентрати, Пченично брашно. Земјоделска механизација

moka-prom-clubeconomy
moka-prom-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Село Лопате, 1300 Куманово
Град: Куманово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа