Filters
Пребарување
РЕСТОРАН МРС

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Во центарот на Берово се наоѓа Ресторанот МРС, познат по највкусната храна во градот.

Три генерации - една традиција

За сите оние кои сакаат храна, пијалак и дружење... Најдобрата скара на жар во Македонија

Откријте ја нашата приказна!

Подетално за компанијата

 
Откријте ја нашата приказна!

Ресторан МРС

 

Добредојдовте во Ресторан МРС

Во центарот на Берово се наоѓа Ресторанот МРС, познат по највкусната храна во градот. Ведрите лица на домаќините се секогаш расположени да Ве пречекаат за да ги пробате нивните домашни специјалитети.

Модерна кујна со децениска традиција од 1968 година

Ресторан МРС со децении ја одржува традицијата на модерна кујна со традиционални домашни рецепти. Во совршено мирно опкужување, идеално за дружба со пријатели или фамилијарна средба, секогаш ве инспирираме со уникатна и вкусна храна.

Најдобрата скара на жар во Македонија
restoran-mrs-clubeconomy

ТИКВИЧКИ НА СКАРА

Со кашкавал и сос од домати
 
 

restoran-mrs-clubeconomy

ТЕЛЕШКИ МУСКУЛ

Фантастичен вкус по домашен рецепт, телешки мускул, како совршен избор за главно јадење

restoran-mrs-clubeconomy

ПАНА КОТА ОД КАФЕ

Исклучително вкусен италијански рецепт кој ќе ги задоволи сите ваши потреби за благо

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Маршал Тито бр. 130, 2330 Берово
Град: Берово
Држава: Macedonia


Телефони

+389 (0)33/471 101

Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-дин Зоран Пеовски


Мапа