Filters
Пребарување
СИН-АГ 95

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата СИН-АГ 95 се занимава со производство и големопродажба на:

- Фротир пешкири и прекривки
- Бањарки за деца и возрасни
- Постелнини, платно за постелнини, перници
- Јоргани, кебиња
- Долна облека
- Теписи, сетови за бањи
- Материјали за ХТЗ опрема
- Бели платна и дамаст

Подетално за компанијата

 
производство и трговија на текстил за опремување и употреба во домот

СИН-АГ 95

 

СИН-АГ 95 е семејна компанија која на пазарот е присутна од 1995 година и постојано се надградува, расте и ја зголемува својата понуда. Се занимаваме со производство и трговија на текстил за опремување и употреба во домот, односно се што е потребно за еден дом и за опремување на апартмани и хотели.

ПРОИЗВОДИ

Производите што ги нудиме на пазарот се со исклучителен квалитет и се поделени во неколку категории и тоа:

  • • Производи од фротир, како што се пешкири,бањарки и фротир прекривачи

  • • Постелнини од памук ранфорс и постелнини од памук

  • • Разни перници

  • • Јоргани

  • • Ќебиња

  • • Теписи, патеки, сетови за бањи

  • • Машка долна облека

Компанијата СИН-АГ 95 е присутна на Македонскиот пазар, но и во околните балкански земји.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Радован Цониќ бр. 31, 1200 Тетово
Град: Тетово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа