Filters
Пребарување
СМАРТ СТУДИО МА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

СМАРТ СТУДИО МА се занимава со продажба на керамички, камени и други видови на подни и ѕидни решенија за сите видови објекти, за внатрешно и надоврешно уредување.

Изведба и поставување на подни и ѕидни решенија, како и поставување на подна и ѕидна изолација и санитарии.

Застапници за брендот Marazzi, Италија

СЕРТИФИКАТИ

IASS 2021:2023

СМАРТ СТУДИО МА

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Разубавете го вашиот дом со модерните решенија на познатиот италијански бренд Marazzi. Искусниот тим на СМАРТ СТУДИО ви нуди современи решенија за ремоделирање и обнова на вашиот дом или деловен простор.

Како овластен дистрибутер на врвниот италијански бренд за крамички и порцелански плочки Marazzi), СМАРТ СТУДИО ви нуди набавка на плочките кои претходно можете да ги изберете од официјалниот каталог на Marazzi. За услугата да биде целосна ви нудиме и професионална инсталација која ќе ги задоволи вашите очекувањаи ќе го исполни поставеното идејно решение.

Marazzi секогаш има голема понуда на керамички, камени и други видови на подни и ѕидни решенија за сите видови објекти, за внатрешно и надоврешно уредување. Ви ја претставуваме најновата колекција на Marazzi за 2021 година.

smart-studio-clubeconomy
smart-studio-clubeconomy

ПЛОЧКИ

Италијанскиот гигант Marazzi поседува огромна колекција на подни и ѕидни решенија за сите видови објекти и површини. Оваа година како најактуелни ги издвојуваме Grande Marazzi 2021 колекцијата на мермерни, камени, керамички плочи со големи димензиi, а тука е и колекцијата на плочки Boid outdoor solutions, со дебелина од 20 до 30 милиметри, како современо решениe за надворешни површини и подигнати подови.

smart-studio-clubeconomy
smart-studio-clubeconomy

KNAUF градежни материјали - нашиот верен партнер на патот кон успехот

Изведбата на сите зафати поврзани со поставување на подните и ѕидни решенија на Marazzi, не би биле возможни доколку со нас не е врвниот германски производител на градежни материјали – KNAUF. Благодарение на врвниот квалитет и големата палета производи KNAUF е докажана компанија во градежниот сектор, чии производи СМАРТ СТУДИО ги користи при завршните градежни работи.

НАШИТЕ УСЛУГИ

Со изграден кредибилитет благодарение на фокус кон задоволството на нашите приватни и деловни клиенти СМАРТ СТУДИО ви нуди беспрекорен квалитет и изведба на сите проекти кои подразбираат завршни градежни работи при изведба на нови објекти или реновирање на постоечки.

КЕРАМИЧКИ И ПОРЦЕЛАНСКИ ПЛОЧКИ →

ИЗОЛАЦИЈА И САНИТАРИИ →

МЕСТЕЊЕ/ЛЕПЕЊЕ НА ПЛОЧКИ →

smart-studio-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Даме Груев бр.14, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи