Filters
Пребарување
ТРЕНДЛИНЕ дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ТРЕНДЛИНЕ се занимава со проектирање, изведба и опремување на:

- Фински сауни
- Инфра-црвени сауни
- Парни бањи
- Базени
- JACUZZI
Опрема за СПА центри

ТРЕНДЛИНЕ дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

 
базени, парни бањи, џакузи...

ТРЕНДЛИНЕ

 

TrendLine е водечко име на македонскиот пазар за проектирање и изведба на САУНИ, ПАРНИ БАЊИ, АМАМИ, СПА ОПРЕМА, БАЗЕНИ, JACUZZI, ТОПЛИ ЛЕЖАЛКИ за домашна и професионална употреба.

Беспрекорен квалитет, долг гарантен рок, изведба по мерка на вашиот простор.

Сите материјали се од реномирани европски производители, кој гарантираат долг рок на употреба, ниски трошоци при користење и одржување.

Финските сауни се од реномираниор фински производител HARVIA. Базенската опрема е од грчкиот производител ACQUSOURCE.

TrendLine, исто така, е увозник и застапник на повеке европски фирми за спа опрема, како и на разновидни материјали за завршна декорација (плочки , мозаици, декоративен камен).

www.trendline.com.mk www.sauni.mk
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Петар Ацев бр. 22-2/4, 1000 Скопје
Изложбен салон - ТЦ Скопјанка
(подземен премин)
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Социјални медиуми

Лице за контакт

Томислав Арсиќ


Мапа

Документи