Filters
Пребарување
ВУДЕЛГО доо

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ВУДЕЛГО се занимава со трговија на големо и мало со апарати за домаќинство

- Ексклузивен увозник за SIЕMENS апаратите за домакинство за Македонија
- Застапник за BOSCH апаратите за домакинство
- Застапник за ALFAPLAM Врање (Програма за греење на пелети, Програма за греење на цврсто гориво, Електрични и комбинирани шпорети)
- Продажба на грејни тела на пелети и грејни тела на цврсто гориво

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Фирми и продавници што се занимаваат со продажба на апарати за домаќинство и со странски добавувачи заинтересирани за продажба и дистрибуција на овој вид стоки

Подетално за компанијата

vudelgo-clubeconomy

Bosch не може да Ве ослободи од Вашите секојдневни обврски, но може да Ви помогне да ги скратите.
Како број 1 бренд на апарати за домаќинство во Европа секогоаш обезбедува супериорна ефикасност со цел да Ви го олесни секојдневниот живот. Bosch производите преставуваат бескомпромисен квалитет, техничка перфекција и максимална сигурност.
Нашите производи се со вас денес, утре и засекогаш.

Брендови чии производи може да ги нарачате

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 1632 бр. 130, П. Фах 155, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Социјални медиуми

Лице за контакт

Владимир Вуковиќ
Дејан Ѓоргиевски


Мапа