Filters
Пребарување
ЗИ-МУС КОМПАНИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ЗИ-МУС КОМПАНИ се занимава со продажба на:

- Теписи, теписони, мушами
- Апарати за домаќинство
- Пластични производи за домаќинство
- Порцелан
- Мебел
- Осветлување

Подетално за компанијата

ЗИ-МУС КОМПАНИ

Компанијата ЗИ-МУС КОМПАНИ од Скопје се занимава со продажба на стоки за широка потрошувачка неопходни за секој дом. Филизофијата во ЗИ-МУС КОМПАНИ е на потрошувачите во секој момент да им понудиме широка лепеза на производи кои им се секојдневно потребни за нормално функционирање и поквалитетно живеење, со најдобар сооднос меѓу квалитетот и цената и притоа да го направиме најдобриот избор од аспект на асортиманот.

zi-mus-kompani-clubeconomy
zi-mus-kompani-clubeconomy

ПОНУДА

Кај нас во секој момент можете да најдете најразлични теписи од сите големини, за дневни, детски и спални соби, со проверен квалитет. Во овој сегмент на нашата понуда има и голем избор на патеки, како и мушами за секаква употреба.

Исклучително богата е и понудата на апарати за домаќнство, која ја сочинуваат најразлични миксери, кафемати, тостери, фенови, фритези, рерни..., а се застапени и сезонски производи, како вентилатори и греалки. Во ЗИ-МУС КОМПАНИ ќе најдете се што ви е потребно за една современа кујна, од тенџериња, тави, порцелански сервиси, како и голем број украсни чинии, вазни, чаши, часовници..., со кои можете да го декорирате домот или да ги употребите како подарок.

Повелете посетете го нашиот продажен салон, ќе бидете изненадени од широкиот асортиман на производи, нивниот квалитет и секако ќе пронајдете нешто што ви недостига во домот.
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Бул. Никола Карев бб, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Социјални медиуми

Лице за контакт

Зија Зеќири