Filters
Пребарување
ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕР

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Салон ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕР местото, каде урбаниот човек, во потрага по софистицирана естетика и функционалност ќе најде сè за домот

- Дневни соби
- Спални соби
- Детски соби
- Кујни
- Плакари, комоди, трпезариски и клуб маси, клуб гарнитури...
- Теписи, подни облоги, завеси
- Бела техника

 

ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕР

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Компанијата е местото, каде урбаниот човек, во потрага по софистицирана естетика и функционалност, ќе најде сè за својот домот.

ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕРИ

Фирмата веќе подог период се занимава со производство на мебел и опремување на секаков вид објекти, со користење на квалитетни материјали и следење на најновите светски трендови во дизајнирањето на мебел и ентериери. ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕРИ е технички и кадровски опремена да испорача целосна услуга, од проектирање на ентериерот според вашите желби, решенија за деталите, производството на мебелот во сопствен производствен погон, негова монтажа и опремување на објекттот во целина.

drvodekor-enterieri-clubeconomy
drvodekor-enterieri-clubeconomy

ТРЕНДОВСКИ И БЕЗВРЕМЕНСКИ РЕШЕНИЈА

За да знаете како на крајот ќе изгледа вашиот дом уште пред да почнеме со работата, опремени сме сите замисли и желби да ги имплементираме во спецјална програма 3D MAX, што ќе ви помогне да го направите изборот и да ја донесете одлуката. За тимот на ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕРИ секој проект е посебен предизвик, што ни помага да ви го понудиме најфункционалното, најекономичното и најубавото решение за вашиот дом или друг објект, дизајнирано според трендовски и безвременски модни детали.

ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА

Во производната програма произведуваме мебел за:

  • • Дневни соби

  • • Спални соби

  • • Детски соби

  • • Кујни

  • • Плакари, комоди, трпезариски и клуб маси, клуб гарнитури...

drvodekor-enterieri-clubeconomy
drvodekor-enterieri-clubeconomy

САЛОН

Салонот на ДРВОДЕКОР ЕНТЕРИЕРИ е со широк асортиман на производи потребни за секој дом, а покрај мебелот што ние го произведуваме, во него можете да најдете и тапациран мебел од македонски производители, теписи и теписони од Белгија и Турција, завеси, бела техника... Посебна програма ни е продажбата и монтажата на венецијан ролетни, вариолаит завеси и ПВЦ ролетни.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Населба Стар Караорман, 2000 Штип
Град: Штип
Држава: Macedonia


Социјални медиуми

Лице за контакт