ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
 
RSS

Постови на блог со 'american tourister' ознаки

Кристијано Роналдо како парче багаж?

American Tourister, еден од најголемите брендови за куфери, го ангажираше фудбалерот Кристијано Роналдо во својата нова кампања