ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
 
КОЖУВЧАНКА со НОВО ОСВЕЖУВАЊЕ - Кожувчанка Wellness и Кожувчанка Active

КОЖУВЧАНКА со НОВО ОСВЕЖУВАЊЕ - Кожувчанка Wellness и Кожувчанка Active

Со гордост ви претставуваме уште еден новитет од Компанијата, едно освежително проширување на Фамилијата Кожувчанка!
Сега, природната газирана вода Кожувчанка богата со минерали има и додаток на витамини, со освежителни вкусови заедно поинакво, неодоливо искуство!

Ви ги претставуваме Кожувчанка Wellness и Кожувчанка Active:

Кожувчанка  Wellness е збогатена со природна арома на портокал и природен екстракт од ѓумбир кој има смирувачки ефект, релаксира и ослободува од напнатост со што позитивно влијае на имунолошкиот систем. Со додаток на витамин B6, Кожувчанка Wellness допринесува и за создавање на црвените крвни зрнца!

Кожувчанка Active се произведува со додаток од екстракт од гуарана и женшен. Тие, како природни извори на енергија, го подобруваат вашиот ментален и физички капацитет. Кожувчанка Wellness содржи витамин B12 и B6, коишто придонесуваат за нормално искористување на енергијата и намалување на заморот и исцрпеноста! 

Газираните води Кожувчанка Wellness и Кожувчанка Active може да ги најдете во амбалажа од 0,5L и 1,5L погодни за секоја прилика, без разлика дали сакате да се освежите по тренинг или да уживате во текот на денот на работа или дома.

Секогаш, во секое време имате потреба од вода, освежување, минерали и витамини!