ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
 
30 години традиција – Среќен роденден Технокооп!

30 години традиција – Среќен роденден Технокооп!

Комфор, стил и елеганција со врвен квалитет – со едно име Технокооп. Приказната започнува од 1990 годин, а трае и се развива и денес, со 30 години искуство во производство, продажба и трговија на мебел. Со сопствена фабрика и сопствен изложбен салон се калеми искуството кое се пренесува и расте на сите македонски и меѓународни саеми.

Со услужени над 2000 клиенти годишно, Технокооп испишува историја, истовремено соработува во врвни европски брендови кои го нудат само  најдоброто. 3 генерации 30 години ја градат приказната, за секој еден да ужива во комфорот на тоа што се нарекува квалитетен мебел со совршен дизајн, по скица или мерка, изборот е Ваш.

На 10.10 и 24.10 Технокоп Ве кани да ги посетите и да уживате во изненадувањата кои што ќе Ве очекуваат во нивниот салон на Булевар Борис Трајковски 95А Скопје.  

Бидете и Вие дел од Технокоп семејството, посетете ги на нивните роденденски денови и одберете мебел по ваш вкус со 30% попуст!

Среќен роденден Технокоп!